"Přestože zlo i dobro musí být na světě vyrovnané, aby nebyla porušena rovnováha, je mnohem snažší činit zlo."
BaronDevil

Dokončené kapitolovky

Nejnovější kapitoly


Ve stínu Pána zla - Prolog
Navzdory času - 2.kapitola
Harry Potter a poslední bitva - 15.kapitola
Zoufalí a každý sám - 12.kapitola
Grimoár země - 7.kapitola
Thor: Cena důvěry - 10.kapitola
Thor: Zboření hranic - 9.kapitola (1.část) - 9.kapitola (2.část)

Oznámení

13. srpna 2009 v 15:46 | Jackie Decker |  Novinky
avatar k layoutu blogu

Jistě jste si všimli že už se dlouho na blozích nepohybuji tak jako ve sféře fanfiction. Ne, že bych nechtěla ale dávám většinou přednost originální tvorbě. Původní blog: jackiedecker.blog.cz byl zrušen už před lety a já přecházela na webové stránky, které trvají do dnes. Stěhovali se z WZ, na IC0 až nakonec zakotvily na doméně RADYNET, kde jsou do dnes. http://jackiedecker.radynet.org/.

Posléze ke mě přestávali docházet lidé ze sféry fanfiction a já ztratila důvod pokoušet se ji psát a pokud, jednalo se převážně o slash a popravdě to není styl, který by mi příliš šel. :)

Nedávno jsem se pro zpřehlednění svých stránek rozhodla, že se budu vždy věnovat vkládání jen jedné konkrétní kapitolovky dokud ji nedopíšu a jelikož se většina lidí vyslovila pro povídku Nepoznané proroctví, tak vkládám nyní tu. Jenže to neznamená, že bych nepsala i něco jiného. Rozhodla jsem se založit si tento blog, věnovaný jen fanfiction abych mohla kapitolovky z této sféry, které píšu, někam vkládat a nemusela si je sulcovat v počítači, než se na ně dostane řada. Jde o to, že mi velmi pomáhá znát názor čtenáře. Za prvé jako motivace, za druhé jako zdroj informací k tomu co a jak bych měla zlepšit. No a až zprovozní Andor, chtěla jsem se moc holce, která si přála kapitolovku Zoufalí a každý sám, pochlubit s tím, že už ji píšu... :D

Pro ty kteří mě znají z dřívějška chci ještě říct, že povídka Harry Potter a poslední bitva, která měla doposud jen 15 kapitol, zde časem přibyde také a hodlám ji dopsat. (Ano, ano, hlásám to už jakou dobu, ale mohu s potěšením oznámit, že jsem opět chytila potřebnou inspiraci a nit na to abych v ní dokázala pokračovat.)

Tak to je tedy pro teď asi všechno. Doufám, že vás toto mé malé oznámení příliš neunavilo, jedná se vlastně pouze o vysvětlení toho co, jak a proč... :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama