"Přestože zlo i dobro musí být na světě vyrovnané, aby nebyla porušena rovnováha, je mnohem snažší činit zlo."
BaronDevil

Dokončené kapitolovky

Nejnovější kapitoly


Ve stínu Pána zla - Prolog
Navzdory času - 2.kapitola
Harry Potter a poslední bitva - 15.kapitola
Zoufalí a každý sám - 12.kapitola
Grimoár země - 7.kapitola
Thor: Cena důvěry - 10.kapitola
Thor: Zboření hranic - 9.kapitola (1.část) - 9.kapitola (2.část)

Prolog

10. srpna 2010 v 8:00 | Captain George Zappy |  Pokémon: rudý řetěz
Prolog k fanfiction povídce Pokémon: Lucasovy cesty, který se snaží nahlédnout na záměry jisté organizace působící v Sinnohu. Jaké úmysly má její šéf? Jaký úkol dostane jím najatý profesor?Prolog

Vážný mladý muž sedící za stolem ve své kanceláři byl čím dál nervóznější. Dal si k sobě zavolat vědce, kterého nedávno zaměstnal, ale ten se zjevně opozdil.

Konečně byl slyšet elektrický zvonek. "Vstupte," řekl mladý muž a zmáčknul tlačítko na stole. Elektronické dveře se otevřely a do kanceláře vstoupil starší profesor.

"Dobré dopoledne přeji," pozdravil vědec svého šéfa.

"Máte desetiminutové zpoždění," upozornil jej muž. "Přitom dobře víte, že dnes budu dost vytížený. Řekněte mi, jak to vypadá s tou novou laboratoří?"

"Dokončil jsem společně s vašimi lidmi poslední přípravy," pochlubil se profesor. "V laboratoři nyní můžeme rozjet plánované budoucí projekty."

"Velmi dobře," zamnul si ruce muž. "Ovšem ještě dřív, než se zavrtáte do těch projektů, Charone, přidělím vám další úkol."

"Génius mé velikosti je připraven na všechno, pane... pane -" zarazil se vědec.

"Cyrusi," zamračil se šéf. "Jmenuji se Cyrus, připomínám vám to naposled. A teď k věci. Jistě víte, že jedna skupina mých lidí pod vedením velitelky Mars se připravuje na jistý úkol v údolí Windworks. Nyní se dozvíte podrobnosti mise."

"Jsem jedno ucho," pousmál se Charon.

"Nazítří se vydáte do údolí Windworks s doprovodem, který vám přidělím. Přitom se u městečka Floaroma setkáte s Mars. Její skupina vám v elektrárně připraví vhodné pracovní podmínky k tomu, abyste zajistil odvádění elektřiny z údolí výhradně sem do budovy velitelství. Akumulátory jsou už připravené, čekají pouze na energii. Té budeme potřebovat značné zásoby, pokud chcete později uplatnit své znalosti v laboratoři."

"Rozumím," přikývl Charon. "Již se nemůžu dočkat, až začnu experimentovat s tou -"

"Výbušnou látkou, na kterou máte plány, já vím," přerušil jej Cyrus. "A pokud by ten experiment vyšel podle všech předpokladů, pak teprve bychom mohli uvažovat nad těmi legendárními pokémony. Ale teď se soustřeďte na svou misi v elektrárně. Jak říkám, vyrazíte nazítří a to brzy ráno."

"Ano, pane. Půjdu se připravit," řekl profesor a obrátil se ke dveřím.

"Ještě okamžik, Charone," zvýšil hlas Cyrus. Vědec se otočil zpět k mladému šéfovi. "Nezapomeňte, že až se setkáte s Mars, ocitnete se pod jejím přímým velením, dokud nebude rozhodnuto jinak. Vím, že se rád holedbáte svým géniem, ale jste tady teprve krátce. Už jednou jste tu porušil subordinaci, tak si aspoň protentokrát nehrajte na chytráka, který chce všechno dělat po svém. Jsme jeden velký tým, nemusíme si vzájemně lézt na nervy. Odchod."

Profesor opustil kancelář a mladý šéf opět osaměl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama