"Přestože zlo i dobro musí být na světě vyrovnané, aby nebyla porušena rovnováha, je mnohem snažší činit zlo."
BaronDevil

Dokončené kapitolovky

Nejnovější kapitoly


Ve stínu Pána zla - Prolog
Navzdory času - 2.kapitola
Harry Potter a poslední bitva - 15.kapitola
Zoufalí a každý sám - 12.kapitola
Grimoár země - 7.kapitola
Thor: Cena důvěry - 10.kapitola
Thor: Zboření hranic - 9.kapitola (1.část) - 9.kapitola (2.část)

Zboření hranic

13. června 2012 v 16:07 | Jackie Decker |  Thor - Kapitolovky

Tak jsem se dozvěděla, že Cena důvěry není závratným dílem (jak nečekané :D). Nikdy jsem netvrdila, že je to závratné dílo. Mrzí mě však, že je mi vytýkána, krátkost kapitol a nedostatek akce. (Ačkoliv akční, psychologická, romanticka? - To taky nezní špatně, né?) Uznávám pravdivost a oprávněnost takových výtek.

Tak jsem si řekla, že zkusím rozepsat svůj druhý projekt, který jsem měla v plánu ppůvodně, až po dokončení Ceny důvěry. (Asi i proto, že když to začnu zveřejňovat dřív, Cenu důvěry všichni přestanou číst.- Ne, že bych příliš věděla o tom že to někdo čte, ale někteří jedinci se přeci jen evidentně najdou). Ale co tak nad tím přemýšlí, asi ani tohle nebude nikdo číst :D A nebojte, Cenu důvěry stejně dopíšu, i kdyby pro nikoho jiného, tak pro sebe ano. Z desáté části mám už půl stránky, ale nechci to usúěchat, dneska jsem se věnovala Zboření hranic Mrkající.

Takže o co vlastně jde?

Žánr: Sci-fi, akční a špetka té romantiky se taky najde (pokusím se omezit :d)

Fandom: Thor + Avengers, ale kombinuje prvky také (Pokémonů, Star-treku, Rena Dharka, Star-wars, DrD, Stargate, Knight-ridera, Hvězdné akademie, Shadowrunu, X-menů, a dalších, které postupně doplním.)

Období: v blíže neurčené době po Avengers (2012)

Děj: Ve zcela jiném universu, chrání Zemi a její obyvatele kapitáni kladných, záporných a neutrálních základen. Všichni pocházeli z obyčejného prostředí reálného života na planetě Zemi totožné s tou naší, ale podařilo se jim najít si cestu do vesmíru a sami si určili za poslání Zemi chránit. I když kapitáni záporných základen měli na věc svůj vlastní pohled a často se s těmi kladnými střetáali ve vzájemných sobojích. Během let se podoba universa změnila mnohokrát. Teď ale se blíží čas, kdy kapitánku třetí kladné základny čeká osudové setkání, které ji možná, navždy změní.

Oproti tomu Loki ve svém světě dosáhl osvobození na Asgardu a sám se ujal role špeha mezi Chitauri, přičemž se má tvářit, že hraje na obě strany. To koneckonců umí nejlépe. Thor mu odpustil a zase bratrovi věří. Zato Loki jde z průšvihu do průšvihu. Nakonec se situace zvrtla a on je vržen do zcela neznámého vesmíru, kam ho rozzuření Chitauri pronásledují...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama