"Přestože zlo i dobro musí být na světě vyrovnané, aby nebyla porušena rovnováha, je mnohem snažší činit zlo."
BaronDevil

Dokončené kapitolovky

Nejnovější kapitoly


Ve stínu Pána zla - Prolog
Navzdory času - 2.kapitola
Harry Potter a poslední bitva - 15.kapitola
Zoufalí a každý sám - 12.kapitola
Grimoár země - 7.kapitola
Thor: Cena důvěry - 10.kapitola
Thor: Zboření hranic - 9.kapitola (1.část) - 9.kapitola (2.část)

Grimoár země

7.kapitola - Plán pomsty

20. července 2011 v 18:34 | Jackie Decker
7.kapitola povídky Grimoár země.

Guillemot má své starosti, Kadehar má své starosti. Bertam je možná ztracen ve Světě Jistoty i s Luisem. Je ale někdo, kdo kuje svou pomstu.5.kapitola - Luis Hulligot

18. července 2011 v 8:00 | Jackie Decker


5.kapitola povídky Grimoár země.

Bertram se rozhodl odejít do Světa jistoty. Do světa ze ktrého není návratu. A on se vlastně ani vracet nechce. Kdosi mu ale zastoupí cestu. Někdo kdo mu nabídne, že do jeho rukou svěří celý svůj osud. Ale proč? Dokáží tajnosti kolem Luise Hulligota přimět Bertrama aby své rozhodnutí změnil?


4.kapitola - Divoký Irtych

17. července 2011 v 16:57 | Jackie Decker


4.kapitola povídky Grimoáru země.

Guillemot se setkává se svou matkou a zjišťuje že co vyslechl od Kadehara je ještě složitější než si myslel. Jakoby porážkou Stína nic neskončilo. Vůbec to nechápe. Ano, čeká ho krásný víkend, ale na druhou stranu, všechno je vlastně jen hra na šťastnou rodinu, kterou nikdy nebudou...

3.kapitola - Klášter Gervan

16. července 2011 v 21:55 | Jackie Decker


3.kapitola povídky Grimoár země

Guillemot s Geraldem dorazili do Světa Nejistoty. Chlapec se seznamuje se změnami, které se odehrávají ve světě magie. Magie, která mu tolik chybí. Dozvídá se o změnách, ale zdá se, že již nikdy nebude jejich součástí.

Kadehar se konečně dostaví aby synovi úpodal jisté odpovědi a strávil s ním nějaký čas. životy se jim všem zamotaly. Dokáží je někdy rozmotat?

2.kapitola - Hádka

14. července 2011 v 7:33 | Jackie Decker


2.kapitola Grimoáru země

Tato kapitola je vlastně jen strohýn popisem dávno minulých událostí z Bertramova pohledu. Je rozborem psychického stavu jeho mladé pubertální mysli, která zoufale volá po uznání, protože nechápe, že přátelství může mít i bez toho.

Co nechtěl Gerald Guillemotovi říct?

1.kapitola - Brána do světa Nejistoty

13. července 2011 v 17:22 | Jackie Decker


No,

a když už jsem se rozhodla začít vkládat Grimoár země na své nové domovské stránky, tak by byl hřích vás o něj ochudit. ačkoliv pochybuji, že kdokoliv z vás četl Trilogii Hvězdná kniha od Erica L'Homme. Každopádně Grimoár země je volným pokračováním tohoto titulu.

Blíží se konec dalšího školního. Od Utkání se se Stínem, však pro Guillemota neuplynulo tolik času. Ne víc jak několik měsíců. Jeho život se znovu celý změnil. I když je teď Ambra jeho děvče a Kadehar jeho otec a dokonce i přes to, že tu a tam navštěvuje Svět nejistoty, něco mu chybí.

Stal se Yským hrdinou, ale necítil se tak. mimo jiné i pro to, že se s přáteli už nevídá tak, jako dříve...
 
 

Reklama