"Přestože zlo i dobro musí být na světě vyrovnané, aby nebyla porušena rovnováha, je mnohem snažší činit zlo."
BaronDevil

Dokončené kapitolovky

Nejnovější kapitoly


Ve stínu Pána zla - Prolog
Navzdory času - 2.kapitola
Harry Potter a poslední bitva - 15.kapitola
Zoufalí a každý sám - 12.kapitola
Grimoár země - 7.kapitola
Thor: Cena důvěry - 10.kapitola
Thor: Zboření hranic - 9.kapitola (1.část) - 9.kapitola (2.část)

Mimo mísu

Vtipné

14. července 2012 v 7:08 | Jackie Decker
Já vím že je to teď trochu netématické, ale já když ten obrázek viděla (u manžela na PC) musela jsem se nespoutaně smát...

Směrová ružice, tak trochu jinak Usmívající se.

Jak Odin k Lokimu přišel?

9. června 2012 v 18:11 | Jackie Decker
Nebývá zvykem, abych psala takovéhle články, ale myslím že je poněkud vtipné dozvídat se určité věci. Neumím to už stejně vtipně popsat, ale snad se mi povede, alespoň z části převést myšlenku do počítače, jak ji vidím a cítím.


Jelikož mě Thor a hlavně postava Lokiho naprosto uchvátili, začala jsem pátrat v severské mytologii poprvotní inspiraci, kterou Marvel studio zpracovalo, jak to zpracovalo Smějící se. A že to zpracování bylo dokoanlé Mrkající.

Takže se pojďme podívat na to, jak je Loki vykreslován v severském pohanském náboženství:

Liter.cz (Recenze a hodnocení)

23. dubna 2012 v 11:53 | Jackie Decker
Liter.cz

Amatérský literární server.

Je prvním na mém seznamu zkušeností. I proto se mu dostane té cti, aby byl i první představen široké veřejnosti návštěvníků mých stránek. A podle jakých kritérií tedy budeme server hodnotit?

WEB:

1) Design
2) Obsluha


KOMUNITA:

1) Návštěvnost
2) Komentáře
3) Komunikace


Po vypsání všech kladů i záporů, nás čeká ještě závěrečné doporučení a hodnocení na škále od 1-10 co se týče kvality serveru.

Kde je do haj…e ten komentář?

24. října 2011 v 16:02 | Baron Devil
Téměř každý den se na internetu setkáváme s různými blogy, články, povídkami, romány, básničkami, pohádkami, horrory a já nevím čím ještě. Zakládají se skupiny, které píšou něco na nějaké určité téma a pak o tom diskutují. U nás doma je to trošku jinak…

Spřátelování blogů a webů

23. října 2011 v 18:03 | Jackie Decker

Nedávno jsem narazila na dva zajímavé články. Jmenovaly se: Třídění SB (spřátelených blogů). Oba jsem si přečetla a z obou vyplynulo, že dotyčné autorky, chtějí některá svá SB vyřadit ze seznamu. Některé pro neaktivitu v komentářích a některé zase proto, že se s nimi rozešly v názorech.

A tak mě tak napadla otázka: Proč vlastně spřátelujete blogy a weby?

Snape je nejlepší...?

5. září 2011 v 18:19 | Jackie Decker

Podle potterovské ankety je nejlepší Snape. Hlavní hrdina skončil čtvrtý

Nakladatelství Bloomsbury, které vydává knihy Joanny K. Rowlingové, uspořádalo anketu o nejoblíbenější postavy ze ságy o Harrym Potterovi. Z hlasování 70 000 čtenářů vzešel jako vítěz Severus Snape, sám Harry Potter skončil až na čtvrtém místě.

Hlásá titulek zprávy internetového portálu IHNED.cz ze dne 31.8.2011. Jakmile mi o tom Zappy psal, bylo rozhodnuto, že tuto zprávu u sebe musím taktéž zveřejnit, abychom se ni s vámi mohli podělit.

Malé oznámení

18. července 2011 v 22:18 | Jackie Decker
Omlouvám se, ale na nějaký čas se odmlčím. Myšlenky mé se nyní ubírají zcela jiným směrem.

Dnesk ráno někdy po deváté hodině, se u nás doma stala nehoda. Mladší z mých dvou dcer, Kristýnka, spadla ze schodů. Po aplikování první pomoci a zavolání záchrané služby ji převezl vrtulník do nemocnice, kde vyšetření potvrdilo prvotní prognózy, že má Těžký otřes mozku.

Aktuálně Kristýnka leží na JIPce Fakultní nemocnice na lochotíně a vzhledem k poruchám vědomí a pokoji nepřetřžité péče, který s ní sdílí i několik dalších dětí, není možné abych tam s ní zůstývala. Proto nám nyní nezbývá než čekat jak se bude její stav nadále vyvíjet.

Každopádně ale nemám teď chuť ani myšlenky na psaní, nebo obnovu stránek. Jakmile to bude možné, půjdu za malou do nemocnice a zůstanu tam s ní, dokud ji nepropustí do domácího oštřování. Prosím o pochopení a trpělivost. Já jsem teď pořád ještě v hrozném šoku, střídavě spadám do pláče a apatie. Je zázrak že vám sem teď vůbec píšu, ale to je pro to že se potřebuji podělit o svůj strach a bolest, která je nezměrná. Pořád jí vidím pod těmi schody...

Děkuji, že jste mě "vyslechli"...
Hezký večer a hlavně hodně štěstí a zdraví, ať se nikomu z vás nestane to co nám...

Info:

13. července 2011 v 13:13 | Jackie Decker
Přátelé,

podařilo se mi konečně, na mých domovských stránkách přimět Sunlight aby umožnil neregistrovaným čtenářům komentovat články. I když vím, že toho nebude nikdo zrovna hojně využívat, alespoň občas by jste o sobě mohli zanechat zmíňku.

Dále pak jsem přesunula všechny své kapitoly z HP kapitolových povídek, které byly napsány. Na dalších se bude pracovat až se k tomu zase časově a inspiračně dostanu.

Zappy dovložil svých 8.kapitol Rudého řetězu. Na dalších bude pracovat až podle toho jak dopadne jeho nový FF projekt na kterém začal pracovat.

Předpokládám že bych během dnešního dne mohla obnovit ODJ fandom a (tedy vložit jednu jednorázovou povídku a jedno drabble) a také se chystám na dodání kapitol Grimoáru země. Alespoň těch napsaných. Čím budu pokračovat je zatím ve hvězdách, ale věřím v brzskou obnovu.

Dále doufám, že mi pogratulujete knovému Počítači. Pro vás to sice nic nemění, ale já si konečně tu a tam zase něco zahraju pro své odreagování. A kdo píše jistě ví, že odreagovat se je občas zapotřebí...

Tak tedy hezký den vám všem :)

K Neuvěření

9. července 2011 v 8:54 | Jackie Decker


Vážení přátelé,

tak si představte co se mi včera stalo...

Totálně jsem si zničila webové stránky na své hlavní doméně. Jak se mi to podařilo?

Hořká příchuť smutných konců

5. července 2011 v 11:13 | Jackie Decker


Dobrý den,

před nedávnem jsem dávala vědět, že jsem zaslala dva své texty (Prach hvězd a Nepoznané proroctví) Nakladateli Michaelu Broncovi z nakladatelství Straky na vrbě.

Včera jsem mu napsala email, abych se dozvěděla, jak na tom jsem, a odpověď? Snaží se získat od slečny, která obě povídky četla vyjádření a názory, ale o vydání zájem nemá.

Bohužel...

Na druhé straně nemohla jsem ani čekat jiný výsledek, než kterého se mi dostalo. Holt to asi není dost dobré a budu muset to nějak vylepšit. O Prachu hvězd jsem neměla valné mínění, ale že ani Proroctví není dost dobré?

Asi ne...

Tak tedy další hořký neúspěch k dobru. Nezbývá než zkusit to nějak napravit a třeba příště se poštěstí lépe. Ale já už tomu stejně nevěřím...
 
 

Reklama