"Přestože zlo i dobro musí být na světě vyrovnané, aby nebyla porušena rovnováha, je mnohem snažší činit zlo."
BaronDevil

Dokončené kapitolovky

Nejnovější kapitoly


Ve stínu Pána zla - Prolog
Navzdory času - 2.kapitola
Harry Potter a poslední bitva - 15.kapitola
Zoufalí a každý sám - 12.kapitola
Grimoár země - 7.kapitola
Thor: Cena důvěry - 10.kapitola
Thor: Zboření hranic - 9.kapitola (1.část) - 9.kapitola (2.část)

ODJ-Jednorázovky

Ztracená hvězda

13. července 2010 v 10:10 | Jackie Decker
Avatar k layoutu blogu


Žánr: Fanfiction (Odkaz dračích jezdců), dobrodružné

Přístupnost: Pro všechny bez omezení.

Něco k ději: Eragon nalezl v Dračích horách modré vejce a vylíhla se mu Safira. Kdo by neznal tento příběh. O něco málo později se vylíhlo i druhé, rudé vejce. A tehdy se stal dračím jezdcem i Murtagh. Je ještě jedno dračí vejce, které se doposavaď nevylíhlo. To vejce má Galbatorix a jen tak lacino ho nevydá. Co když ale Galbatorix nezískal všechna poslední nevylíhlá dračí vejce? Co když někde je ukryté ještě jedno...?

Víme, že Brom a Morzan byli původně "přátelé", pokud tak o nich můžeme vůbec mluvit. Toto ale neníjejich příběh. Je to příběh elfa, který čekal na svou příležitost stát se součástí velkých příběhů a nakonec skončil zapomenutý, kdesi v jeskyních pod Dorü Arabeou...

Upozornění: Postava Vaetera se v žádné knize nevyskytuje, stejně jako nebylo prozatím zmíněno žádné další dračí vejce, které by mohlo někde být. Na tuto myšlenku mě přivedla jeskyně na Andoru, kde jsem pro jednu hráčku vedla příběh až na místo kde jej nalezla, ve snaze zpestřit děj. Vy teď můžete posoudit, nakolik by se něco takového jako jsem si já vymyslela, mohlo či nemohlo ve světě Alägeasie stát.

Poděkování: Můj dík patří Melancholic, za drobý nápad i odehrání v jeskyni.
 
 

Reklama